Kto som

Volám sa Peter Weis, bývam v Martine a už veľa rokov sa venujem 3D grafike. Mám ukončený tretí stupeň vysokoškolského štúdia na strojníckej fakulte v Žiline. Počas štúdia a neskôr popri zamestnaní som pracoval na rôznych projektoch v oblasti technických animácií a architektonických vizualizácií. Tvorím v softvéri Blender, ktorý hravo konkuruje komerčným softvérom ako je 3ds Max, Cinema 4D, Maya a iným. Avšak vďaka filozofii Open Source Vám viem ponúknuť cenovo výhodnejšie 3D vizualizácie a 3D animácie presne podľa Vašich predstáv. Do každého projektu sa vždy odovzdám na maximum, čo zaručuje kvalitný výstup mojej práce v presne stanovený termín.

Peter Weis idea3D

Čo ponúkam

Ťažiskom mojej tvorby sú fotorealistické cenovo dostupné 3D vizualizácie, animácie, 360° virtuálne prehliadky interiérov, exteriérov a produktov. Konkrétne sa jedná o vizualizácie a animácie bytov, rodinných domov, novostavieb, kancelárskych priestorov, developerských projektov, strojov, súčiastok, zariadení, montážnych liniek, nábytkov dekoračných doplnkov a podobne. Vytváram tiež rýchle architektonické 3D vizualizácie s nižšou úrovňou detailov, ktoré slúžia pre prvotnú predstavu. Pri produktových animáciách sa môže jednať o animáciu zariadenia, ktorá názorne popíše parametre, postup montáže alebo zavedenie do prevádzky. Môže byť vytvorená vo fotorealistickej kvalite alebo v schematickom zobrazení podľa Vašich požiadaviek.

Ako prebieha spolupráca

Ak sa rozhodnete pre spoluprácu so mnou, realizácia projektu prebieha v niekoľkých základných krokoch. Na začiatku je nutné ujasniť si základné informácie týkajúce sa Vašej predstavy o výsledku projektu. Ďalej je potrebné zhromaždiť všetky podklady, na základe ktorých bude prebiehať samotná realizácia projektu. Po priebežnom spracovaní rôznych pripomienok, nápadov a zlepšení nastáva finalizácia. Finalizácia končí odovzdaním vizualizácií a animácií v požadovaných formátoch a rozlíšeniach v určenom termíne.

idea3d - spolupráca